O nás

Ať už jste manažer na služební cestě, rodina s dětmi nebo bláznivě zamilovaný pár milenců, rádi se s vámi podělíme o kousek našeho domova, který jsme si tady na Líšnici vybudovali. Snadno pochopíte, proč jsme před dvanácti lety utekli z chaosu rodné metropole právě sem. Tenhle kousek Země totiž nejde nemilovat - pouhých dvacet minut z centra Prahy a přesto v absolutním klidu vesnice, obklopené přírodou. Bude nám potěšením, když se u nás budete cítit jako u starých známých na návštěvě.

Naše Stodola se nachází v uzavřeném dvoře, který tvoří tři samostatné budovy, přilehlé stáje a dále zhruba 10 hektarů pastvin a sadů. V přízemí samotné Stodoly se nachází moštárna. Tady vyrábíme náš jablečný mošt a skvělý cider. Nad moštárnou v podkroví jsou pak samotné pokojíky.

 

Během pobytu vám bude k dispozici nejen váš pokoj, ale i celá naše zahrada. Za Stodolou naleznete kout s venkovním posezením, který je vyhrazen pouze ubytovaným hostům. Malé návštěvníky jistě potěší hřiště s trampolínou a houpačkami.

 

Každé ráno u nás začíná bohatou snídaní s dobrou kávou (nebo čajem). Skladbu snídaní se vždy snažíme přizpůsobit vašim chutím. Pokud máte nějaké zvláštní požadavky (dieta, alergie), dejte nám vědět dopředu. Na oběd nebo večeři vám rádi vám doporučíme některou z výborných restaurací v blízkém okolí.

A co dělat na Líšnici, když zrovna neodpočíváte se sklenicí našeho cideru v ruce? Televize u nás na pokojích nehledejte. Jste v přírodě. Můžete vyrazit na druhé nejstarší golfové hřiště v republice nebo na procházku do okolí. Rádi vám také půjčíme kola, u sousedů domluvíme jízdu na koni nebo připravíme grilování. Více informací najdete v sekci „Aktivity & pasivity“ (odkaz)

 

Budeme vás mít rádi jako vlastní.

 

Kateřina & Jan Abtovi